Domů   RSS   Registrace  

NAŠE FIRMA | Farnik-montáže

Nacházíte se zde: www.farnik-montaze.cz  » Menu  » O NÁS  » NAŠE FIRMA

NAŠE FIRMA

Vážení přátelé dovolte nám abychom Vás touto formou oslovili a nabídli spolupráci v oblasti montážních prací. Můžeme Vám nabídnout provedení montáže potrubí, vyhrazených plynových zařízení, sprinklerových hasících zařízení, technologických zařízení, čerpacích stanic, ocelových konstrukcí a mnoho dalších a to na území celé republiky i v zahraničí.

FARNÍK technologické montáže s. r. o.
vznikla 14.5.1991 registrací u živnostenského úřadu v Ostravě jako fyzická osoba a 31.7. 2000 jelikož to požadovaly podmínky na našem trhu práce se firma přetransformovala na společnost s ručením omezeným.
Naše firma byla založena skupinou zkušených lidí, kteří na území České republiky prováděli práce v investiční oblasti v hutním, chemickém, ale i v potravinářském průmyslu při výstavbě nádrží, GO oceláren, montáže potrubních řádů, výrobu, montáže a demontáže ocelových konstrukcí. Do naší firmy jsou přijímaní pouze pracovníci s odbornou znalostí prováděných prací, neboť klademe velký důraz na profesionální zvládnutí všech našich zakázek a našim cílem.

 

Více informacíFARNÍK technologické montáže s.r.o.

Pikartská 1629/63
Slezská Ostrava
710 00

Telefon: +420 777 666 949
E-mail: ftm@farnik-montaze.cz
WWW: www.farnik-montaze.cz
IČO: 25865102
DIČ: CZ25865102